O nás

Firma RYKOS s.r.o. se zabývá zpracováním dřeva od základu, jako je pořez, sušení, hoblování aj. Patříme k největším regionálním výrobcům dřevostaveb. Mezi naše hlavní produkty patří obytné domy, víkendové chaty, pergoly, garážová stání, altány a další.

Finální výrobou jsou montované dřevostavby jak roubené, tak i sendvičového typu. Vedle prováděných nových staveb se zabýváme destrukcí i rekonstrukcí stávajících a historických objektů, dále zahradním programem jako jsou nářaďové domky, víkendové chaty, garážová stání, pergoly apod.

Naše firma je na trhu již od roku 1990, jedná se o rodinnou firmu zaměstnávající perspektivní pracovníky, kteří se ve firmě vyučili svému řemeslu. Některé z našich staveb je možno po dohodě navštívit a potencionální zákazník si tak může vyměnit informace přímo s majitelem námi dodané stavby. Každý rok přicháme na trh s novinkou, např. v roce 2012 to byla Lenka(Tomík 8), v roce 2013 Tomík 9.

Firma každoročně investuje do strojního zařízení nemalé prostředky, tak abychom byli konkurence schopní na trhu dřevostaveb.

Naše výrobní prostory jsou Vám k náhlednutí, rádi Vás uvidíme.

Přečtěte si, jakým způsobem přistupujeme k výrobě či postupu staveb. Pokud Vás zajímá, co děláme dále, podívejte se na naše další služby.